O nás

Chytrý Správce je tu pro všechny členy Společenství vlastníků bytových jednotek a Bytových družstev. Snažíme se Vám nabídnout více, než jen splnění zákonných povinností, které se Vás týkají. Přinášíme Vám zároveň mocný a užitečný nástroj pro ulehčení a zjednodušení správy a kontroly Vašeho domu. 


Jistě jste se s tím sami setkali... marně jste čekali na zodpovězení Vašeho dotazu ze strany výboru, nebo předsedy, bojovali jste s neplatiči, měli jste pocit, že nad výdaji za dům nemáte absolutní kontrolu, hledali jste kontakty na ostatní členy, nebo jste chtěli snadno ostatním členům sdělit svůj názor, přemýšleli jste jaké revize a kdy se Vás týkají, nebo jste uvažovali nad tím, zda Váš výbor skutečně vykonává svoji funkci správně (a poctivě) a zda nejen ve vztahu k zákonům má Váš dům "čistý štít". Dům je jako firma a jeho řízení podléhá mnoha pravidlům. Jako člen nejste jen spoluvlastník, ale spoluzodpovídáte i za jeho chod. V dobrém a bohužel i ve zlém.

Mnoho z nás se v minulosti stalo předsedy prakticky z donucení. A ono se vlastně není co divit. Správa domu se může totiž lehko změnit v peklo a nenasytného žrouta Vašeho času. Za předpokladu, že je tato funkce ještě ke všemu bez nároku na odměnu, odpovídá tomu častokrát i samotný přístup. Je to pochopitelné, práce to skutečně není lehká. Ale s námi snadno může být.

Slyšeli jste již, že některé informace z Vašeho domu jsou vyhrazeny prakticky jen pro členy výboru? Tak by to samozřejmě správně nemělo být. Děláme to přesně opačně - pomůžeme Vám k větší transparentnosti a možnosti získat všechny potřebné informace kdykoliv a pohodlně. Protože i Vy jste spoluvlastníky domu a máte právo věděť, co se pod Vaší střechou děje.

Naším posláním je pomoci Vám zajistit nad Vaším domem příslušnou kontrolou a dát Vám čas a prostor se zaměřit na řešení jen těch důležitých problémů. Jsme tu pro Vás.