Kalkulačka NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

12.05.2015

Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí připravilo zajímavou, a na produkt státní správy nezvykle praktickou, kalkulačku.  Ta Vám ukáže, zda dotaci dostanete a jaká bude její maximální výše. Je určena pro potenciální žadatele o podporu v rámci dotačního titulu Nová zelená úsporám. Především je určena pro žadatele o rekonstrukce stávajících budov. 

Aplikace je určena pro potenciální žadatele o podporu a je zaměřena na rekonstrukce stávajících budov. Aplikace může rovněž sloužit jako zjednodušená výpočetní pomůcka pro energetické specialisty a projektanty v úvodních fázích návrhu rekonstrukce. Ukáže Vám možnosti získání podpory a případnou výši dotace.

Rekonstrukcí můžete zlepšit tepelně izolační vlastnosti Vaší budovy, což by se mělo příznivě projevit ve finační náročnosti na správu a údržbu domu. Pokud se tedy rekonstrukce podaří dle plánu, můžete se ve společenství nebo bytovém družstvu více věnovat zvelebování Vašeho domu a jeho okolí. Například rekonstrukce společných prostor bývá dobrý začátek. 

 

Kalkulačku naleznete zde:    calcicon

 

»zpět do archivu novinek