K čemu je dobrá aplikace či stránky pro správu domu?

24.08.2015

Bytová družstva nebo Společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ) se mohou potýkat s problémy, jak správně komunikovat se všemi vlastníky nebo členy družstva. Po mnoho let fungující systém domovní nástěnky je přece jen v roce 2015 již překonán. Obyvatelé domů častěji odjíždí za prací mimo bydliště, pracují delší dobu, nebo se v místě bydliště vůbec nevyskytují. V kapacitních možnostech Výboru není možné osobně navštívit každého člena. Řešením pro mnohé je hromadné rozesílání emailů, avšak bez garance zda např. pozvánka přišla skutečně všem.

A tak se jako ideální řešení nabízí online aplikace ChytrýSprávce. Je pouze na Vás jak otevření chcete vůči sobě být, a jak budete společně spravovat svůj majetek. Všichni jste na společné lodi. Díra na zádi tedy není problémem toho vzadu, ale celé lodi. Chvilku trvá, než se ovšem voda dostane až k přídi, a čím později, tím horší je loď zachránit.

Jak řekl A. M. Lindbergh: „Dobrá komunikace má stejně povzbuzující účinky jako káva a stejně obtížně se po ní usíná.“

Nejsme obyčejné internetové stránky pro vaše bytové družstvo nebo SVJ. Pomůžeme Vám snadno nejenom plnit funkci elektronické informační desky, ale hlavně starat se o svůj majetek jako spoluvlastníci nikoliv jako nájemníci.

1.         Šetříme čas

Je vašem bytovém domě tolik lidí, že se ani neznáte? Výbor s Vám nekomunikuje nebo jen máte pocit, že nemáte dostatek informací o chodu Vašeho SVJ/BD? Bydlí majitelé bytů jinde a nejsou s vámi ve styku?

Žádné dotazy emailem, žádné zvonění u dveří a čekání na informace, které můžete mít ihned - každý člen získá přístup do přehledného rozhraní, kde kdykoliv nalezne veškeré dokumenty, může transparentně sledovat hospodaření svého domu a získat tak potřebnou jistotu, že i jeho dům je ve správných rukách.

2.         Zjednodušujeme správu

Vlastnictví zavazuje, ale nemusí svazovat. Online aplikace, určená pro bytová družstva a SVJ Vám umožní věnovat se důležitým věcem v domě a základní agendu mít podchycenou na jednom místě, s minimální osobní účastí přístupnou všem členům nebo spoluvlastníkům.

3.         Transparentní komunikace

V každém domě se můžeme setkat s problémy, které si vyžadují komplexní a zejména co nejsprávnější řešení. Pravděpodobné je, že někdo již tento problém řešil a úspěšně vyřešil. Ve fóru se můžete pohodlně zeptat ostatních a nechat si poradit, případně sami pomoci těm, kteří jsou v nouzi a potřebují radu. Fórum disponuje funkcemi, které znáte z klasických fór napříč světem internetu. Ptejte se, odpovídejte, komunikujte a udělejte si život ve Vašem domě snazší. 

Ale tím to u nás ani zdaleka nekončí. Připravili jsme pro Vás online nástroj složený z šikovných modulů, které Vám zjednoduší soužití v rámci Vašeho družstva, nebo společenství vlastníků. Sami se můžete rozhodnout, který z našich balíčků Vám bude vyhovovat nejlépe.

Internetové stránky pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytové družstva se stále vyvíjejí. Průběžně reaguje na podněty všech uživatelů. Jsme rádi za každou zpětnou vazbu, abychom mohli neustále naši aplikaci vylepšovat. A přece jen uživatelský komfort je nejefektivnější zlepšovat přímo se zákazníky. Změňte své bydlení již dnes... a s námi!

»zpět do archivu novinek